Küldd el Önéletrajzod újra! Az új adavédelmi rendelet (GDPR) értelmében a korábban kapott önéletrajzokat törölnünk kellett!
1993-óta sikeresen működő, és folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú, épületgépészeti kereskedelmi üzletünk csapatába főállású raktárost keresünk.

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

A rád váró feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, raktározása és kiadása
  • A raktári rend megtartása
  • Árumozgatás kézzel, géppel
  • A munkafolyamatok hatékony végzése
  • A beérkező áruk átvétele és kiadása

Amit elvárunk tőled:

  • Fejlett problémamegoldó készség
  • Targoncavezetői engedély
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó fizikum

Előnyt jelent:

  • Raktáros, logisztikai tapasztalat
  • Rendezett megjelenés
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek

Amit cégünk kínál neked:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Összetartó, jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Megbecsülés és fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Fizetési sáv: Nettó 220-250 ezer Forint
Megfelelő teljesítmény esetén 13. havi fizetés

A munkavégzés helye:

További kérdéseiddel keresd fel Konkoly Ibolya cégvezetőt a 06-30- 460-25- 44 telefonszámon.