1995-óta sikeresen működő, és folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú, épületgépészeti kereskedelmi üzletünk csapatába fürdőszobai termék és hidegburkolat értékesítőt keresünk, fő állásban.

Burkolat és fürdőszobai termék értékesítő

Érd – Pest megye
Benedek és Tsa Kft.

A rád váró feladatok

• Burkolatok és fürdőszobai termékek értékesítése / Közvetlen kapcsolat a vevőkkel /
• Árajánlatok készítése
• Rendelések kezelése
• Áru kiadása
• Pénztárgép kezelése

Amit elvárunk tőled

• Fejlett probléma megoldási készség
• Önálló, pontos munkavégzés a betanulás után
• Csapatmunka
• Jó kommunikációs készség, magabiztosság
• Alapvető számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

Előnyt jelent

• Szakmai ismeretek és tapasztalatok
• Igényes megjelenés

Amit cégünk kínál neked

• Versenyképes jövedelem (A Te igényedet e-mailben várjuk!)
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Igényes munkakörnyezet
• Összetartó, jó hangulatú, dinamikus csapat
• Megbecsülés és fejlődési lehetőség
• Alkalmazotti jogviszony

A munkavégzés helye

Érd - Pest megye (Budáról és a környező településekről könnyen megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel is.)

További kérdéseiddel keresd fel Nagy Csaba projektvezetőt a 06-30-296-38-33 telefonszámon.

burkolat es furdoszobai ertekesito kicsi

Adatkezelési tájékoztató az álláspályázók részére