Termékkategóriák és egyebek
Kosár arrow_drop_down
Kosár tartalma
Üres kosár
Össztömeg:
  kg
Nettó összesen:
Bruttó összesen:
Kosár megtekintése
Marketing koordinátor állás

1993-óta sikeresen működő, és folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú, épületgépészeti kereskedelmi üzletünk csapatába Webshop Marketing Koordinátor kollégát keresünk kereskedelmi területre.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Péter Apostol utca 3.

A rád váró feladatok

  • Marketing terv összeállítása és vezetése / 3-6-12 hónapos előre tervezéssel
  • Promóció szervezés, online-offline kampányok menedzselése
  • Marketing ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • Gyártókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Social media, hírlevél kampányok előkészítése
  • Cikkek, leírások és tartalmak ellenőrzése/feltöltése a webáruházba
  • POS/Grafikai anyagok tervezése online és offline felületekre
  • Beérkező rendelések kezelése (számlázás, rendelések módosítása, reklamáció kezelés)
  • Webes rendelések logisztikai egyeztetése a telephelyekkel (3 bolt és raktár)
  • A csomagok csomagolásában/átadásában segítség a futárcégek felé

Amit elvárunk tőled

  • Marketing területen (online és offline) szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, kreatív munkavégzés, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség
  • Nagyfokú precizitás, munkájára igényes hozzáállás
  • Magabiztos Excel használat

Előnyt jelent

  • Octopus EPR ismerete
  • Google Analytics és Ads fiók- és hirdetéskezelése

Amit cégünk kínál neked

  • Versenyképes jövedelem (induló bruttó bér: 570.000 Ft, próbaidő után 630.000 Ft)
  • Próbaidőt követően cafeteria 450.000. Ft/év
  • 13. havi fizetés
  • Kihívásokkal teli, izgalmas munkakör
  • A cég új marketing kommunikációjának kialakításában való aktív részvétel
  • Év végén új webshop átállás folyamataiban való aktív részvétel
  • Új iroda, igényes munkakörnyezet
  • Megbecsülés és fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Finom kávé, jó fej kollégák

A kiválasztási folyamat menete

  • 2 körös kiválasztási folyamat
    • online/személyes interjú
    • szakmai terv
  • Amennyiben az önéletrajzod felkelti érdeklődésünket, 3 napon belül felvesszük veled a kapcsolatot

Jelentkezés: küldd el önéletrajzodat a webinfo@benedekestsa.hu  e-mail címre.

Hozzászólások

Ez a blogbejegyzés csak belépve kommentelhető!
Hozzászólok
Hozzászólás írása
Küldés
Még nincs egy hozzászólás sem.

Utoljára megtekintett termékek

Összehasonlító